Nixxis Türkiye’deki yeni ofisi ile büyümeye devam ediyor.

Nixxis Türkiye’deki yeni ofisi ile büyümeye devam ediyor.

Brüksel – 4 Temmuz 2017. Çağrı Merkezi teknolojileri alanında 30 ülkede faaliyet gösteren ve 2016 yılında %20 büyüme ile sektör liderlerinden olan Nixxis, İstanbul ofisinin açılışını duyurdu. Nixxis yeni lokasyonu ile birlikte, uluslararası varlığını genişletme ve büyüme stratejisi çerçevesinde ilerlemesini sürdürüyor.

Güçlü bir ekonomik büyüme sürecinde olan Türkiye’nin en dinamik sektörlerinden biri olan çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren Nixxis, İstanbul’da yeni bir ofis kurarak Türkiye’ de faaliyet gösteren ve müşteri etkileşimlerini en üst seviyeye çıkartmak isteyen şirketlere fayda sağlarken diğer bir yandan da müşterilerine rekabet avantajı sağlayacaktır.

Nixxis CEO’su Luc F. Jacobs konu ile ilgili yaptığı açıklamada; İstanbul’da bulunan yeni ofisimizle birlikte bölgedeki çağrı merkezlerini ve onların müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak ve ihtiyaç duydukları desteği sağlamak için mükemmel bir donanıma sahip olduklarını belirtti. 5 yıldır Türkiye’de faaliyette bulunduklarını belirten Jacobs, Nixxis’in mevcut işbirlikleri dışında da tüm pazarda faaliyet göstermesinin Nixxis için heyecan verici bir fırsat olduğunu belirtti.

Nixxis Türkiye kurucu ortağı olan Volkan Yılma ile birlikte ekiplerinin daha da güçlendiğini belirten Luc F. Jacobs, Volkan Yılma ile birlikte çağrı merkezi sektöründe çok değerli bir tecrübeye sahip olduklarını ve kendini ispatlamış bir profesyonel ile çalışmanın kendilerine güç katacağını söyledi.

Nixxis çözümleri dünya genelinde ve özellikle Türkiye’ de bulunan modern çağrı merkezlerinin tüm taleplerini karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Firmalar, bulut tabanlı Nixxis Contact Suite çözümleri ile birlikte müşteri iletişim kalitesini artırabilmekte, operasyonel verimliliğini maksimum seviyeye çıkartarak iş hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

Yaptığı açıklamada Nixxis Contact Suite’in çağrı merkezi verimliliğini en üst seviyeye çıkarma ve müşteri memnuniyetini artırma konusunda kendini ispatlamış bir ürün olduğunu belirten Nixxis Türkiye kurucu ortağı Volkan Yılma, Nixxis Contact Suite’ in Türkiye’ deki firmaların değişen iş ihtiyaçlarına eş zamanlı uyum sağlamalarını sağlayacak komple bir çözüm olduğunu söyledi.

İstanbul ofisi ile birlikte Nixxis, mevcut ve yeni müşterilerine kaliteli bir müşteri deneyimi ve teknik destek sağlamaya devam edecektir.