Turkey Call Center Executive Dinner

İlk kez gerçekleştirildiği 2008 yılından itibaren, Esma Sultan Sarayı, Pera Palace, Adile sultan Sarayı, Four Seasons, Çırağan Sarayı gibi İstanbul’un en özel mekanlarında misafirlerine ev sahipliği yapan Call Center Execurive Dinner, bu yıl da çağrı merkezlerini farklı sektörlerle buluşturmaya devam ediyor.

Çağrı Merkezi sektörünü  bir araya getirmek ve iletişimi güçlendirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz Turkey Call Center Executive Dinner için 12 Aralık tarihinde Ritz Carlton’da düzenlenecek olan gece, bildiğiniz gibi her yıl farklı bir temayla konuklarını ağırlıyor. Bu yılın organizasyon ise; Farklı Yap, Fark Yarat

Tarihi ve kültürel mozaiğiyle Mardin’in izlerini taşıyacak olan gecede, dünyanın en iyi 5. Şefi olarak kabul edilen, aynı zamanda  sosyal girişimci Ebru Baybara Demir, fark yaratan başarı hikayesini katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcı kuruluşların müşterileri ve çözüm ortaklarına ev sahipliği yaptığı yılın son etkinliğinde, 2019’u keyifli bir organizasyonda beraber kapatmak üzere tüm sektörü bekliyoruz.

 

Detaylı bilgi için Tıklayın