WEBHELP TÜRKİYE’DE ÜST DÜZEY ATAMA

Çağrı merkezleri yönetiminde Avrupa’nın lider şirketi Webhelp’in Türkiye üst yönetimine, Cüneyt Uslu atandı. Uslu, Webhelp Türkiye’de Global Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. Cüneyt Uslu “Hedefimiz ülkenin en büyük hizmet ihraç eden şirketi haline gelmek” dedi.

Çağrı merkezleri, global danışmanlık ve IT sektörlerinde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Cüneyt Uslu, ‘’IT sektöründe de uzun yıllar görev almış biri olarak, temel dinamikleri benzeyen fakat operasyonel anlamda çok daha insan odaklı olan bir göreve geldiğimi söyleyebilirim. Önümüzde kat edeceğimiz uzun yolların olduğuna inanıyorum. Bu yolda odağımızı kaybetmeden, her gün yeni şeyler öğrenerek ve üzerine katarak ilerlemek en büyük hedefim.’’

Ekip olarak, Avrupa pazarında 8 ayrı dilde hizmet sunan Webhelp Türkiye’yi iki yıl içinde Türkiye’nin en büyük hizmet ihracatı yapan şirketi haline getirmeyi hedeflediklerini anlatan Cüneyt Uslu, “Müşteri deneyiminde fark yaratan bir şirket olarak, yeni başarı hikayeleri yazmaya hazırız.”