BASIN BÜLTENLERİ
HABERLER
Mayıs Haziran Sayısı Kapak Röportajı

Karel Genel Müdürü Serdar Tunaoğlu: Kurumların teknoloji yatırımlarına sırtını dönme lüksü yok!

Yaratıcılık & Inovasyon-Dijital İçerikler, Sanal Dünyanın Getirdikleri

Dijital dönüşüm birçok sektörü etkisi altına almaya devam ediyor. Ekosistemdeki paydaşlar, pandemi ile birlikte gelinen noktada tahmin edilenden daha büyük bir etkiye sahip oluyor. Virüsün yayılması ile beraber, temas halinde yürütülen birçok iş dijital ortamlarda yapılırken, yeni iş kuralları oluşuyor ve sektörler bu kurallara en hızlı şekilde adapte olmaya çalışıyor.

Teknoloji-Tedarik Zincirinde Teknoloji

Pandemi dönemi ile birlikte dünya, küresel tedarik zincirinde yeni arayışlar içine girdi. Jeopolitik konum olarak Türkiye, bu arayış içinde potansiyeli ile en çok dikkat çeken ülke oldu. Tedarik zincirinde çözüm sağlayıcılar teknolojiyi doğru kullanmak, ihtiyaçlar için ideal bir sistem yaratmak için gerekli tüm çalışmaları sağladı.

Çağrı Merkezlerinde Yaşam-Evden Çalışma Etkileri

Tüm dünyayı bir anda etkisi altına alan Kovid-19 salgını, işletmelerin gündemine bir anda uzaktan çalışma kavramını yerleştirdi. Dijital dönüşüm ile birlikte evlerden çalışma hayatına entegre olmak, evden çalışma ile başarının sürdürülebilirliği ve yeni başarılar elde etmek ne kadar mümkündü?

Dijital Çağ, Pandemi, Çocuklarımız ve Biz

Yaşadığımız çağ, dijital çağ. Dolayısıyla bu çağda dijital teknolojilerin hayatımızın bir parçası olması kaçınılmaz bir gerçek.