MARKET ALIŞVERİŞİNDEN ELEKTRONİĞE TÜM UYGULAMALAR MİGROS UYGULAMASINDA BİR ARADA

MARKET ALIŞVERİŞİNDEN ELEKTRONİĞE  TÜM UYGULAMALAR MİGROS UYGULAMASINDA  BİR ARADA

Migros, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak dünyadaki trend uygulamalar doğrultusunda önemli bir çalışmaya imza atarak Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra ve MoneyPay uygulamalarını bir araya getirdi. Tüketiciye yarar sağlayacak bu yeni dünyada birçok farklı hizmet bir arada. 

Migros, Türkiye’de öncü olacak bir çalışmaya imza attı. Migros, mobil hizmet uygulamalarını tek bir yerde toplayarak, zengin ürün çeşidini ve ödeme çözümlerini Migros kalitesi ile müşterilerinin erişimine açtı.

Migros’un tüm hizmetlerini bir ekranda toplayan ve kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken uygulamada, ürün görsellerin boyutu büyütüldü, arama ve geçişler kolay hale getirildi. İnovatif ve sürdürülebilir çalışmalarıyla geleceğin perakendesine bugünden hazır olan Migros’un SuperApp’i uluslararası platformda bu alandaki en iyi örneklerden biri olmaya aday.

Migros Ticaret A.Ş. E-Ticaret İş Birimi Direktörü Orçun Onat, “Migros olarak, çok uzun yıllardır yatırım yaptığımız dijital altyapı gücümüzü dünyadaki güncel trendlere entegre ediyoruz. Tüm dünyada e-ticaret ve perakende markalarının ana hedefi olan online ve offline ürün gamını genişletmek ve dijital kanallar aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaşma noktasında önemli bir adım daha atarak, dünyada trend olan bir uygulamanın Türkiye’deki öncüsü olduk” dedi.

Orçun Onat sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Türkiye’nin lider gıda platformu Migros Sanal Market, online siparişleri dakikalar içerisinde teslim eden hızlı teslimat modelimiz Migros Hemen’in yanı sıra elektronikten sağlık ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Migros Ekstra ile müşterilerimize ‘şimdi al sonra öde’ ayrıcalığını sunan ödeme, para transferi gibi finansal işlemlerin hızlı, kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan MoneyPay’in mobil uygulamalarını bir araya getirdik. Müşterilerimizin dilediği hizmeti tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla alabilmesini sağlayarak hem hayatlarını kolaylaştırdık, hem de zamandan tasarruf etmelerini sağladık. Global arenada alanının en iyi örneklerinden biri olmaya aday olan uygulamamız, kullanışlı arayüzü, büyük görsel boyutları, kolay geçişleriyle müşterilerimize kullanım rahatlığı sağlıyor.

BU YAZIYI DERGİDE OKU