Turkcell Global Bilgi’de üst düzey atama

Turkcell Global Bilgi’de üst düzey atama

Turkcell Global Bilgi’nin yeni İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Hande Zop oldu

Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmelerine önemli katkılar sunan Turkcell Global Bilgi’de üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi bölümünde, İş Geliştirme ve Satış Müdürü görevini yürüten Hande Zop, 1 Eylül 2023 tarihi itibarıyla İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı'na getirildi. 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünden mezun olan Zop, 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (MBA) Yüksek Lisans Programını tamamladı.

İş hayatına 2003 yılında Commercial Union’da Finansal Danışman olarak başlayan Hande Zop, 2004-2008 yılları arasında Ezop Haberleşme’de Satış Müdürü, 2009-1010 yılları arasında Reklam Z Şirketi’nde Satış ve Müşteri Yönetimi Müdürü olarak çalıştı.

Kariyerine 2010 yılından itibaren Turkcell’de devam eden Zop; Turkcell’in Kurumsal Satış Birimi Medium Business segmentinde sırasıyla Bölge Müdürü, Satış Destek Müdürü ve Satış ve Müşteri Bağlılığı ekibinde Grup Müdürü olarak görev yaptı. Turkcell Global Bilgi’ye 2017 yılında katılan Zop, Eylül ayı itibarıyla yeni görevine başladı. Zop yeni süreçte markanın iş gelişimi ve müşteri portföyünün yönetimi stratejilerine yön verecek.